O zespole country Electric Cowboyz

Skontaktuj się z nami
Zespół country na eventy

Zespół country na eventy

Poznański zespół country na eventy Electric Cowboyz działa od dekady. Priorytetem była dla nas od początku dbałość o stylowość brzmienia klasycznej muzyki country. Przewrotna i paradoksalna na pozór nazwa (oraz jej pisownia) ma z jednej strony stanowić ukłon dla amerykańskiej tradycji muzycznej sięgającej korzeniami XIX wieku, z drugiej – przypominać, że naszą wrażliwość kształtuje też nowoczesna technologia, bez której rozwój elektrycznego brzmienia country (z charakterystycznym, ostrym brzmieniem gitary Fender Telecaster) nie byłby możliwy.

Cieszy nas fakt, że nasze starania doceniają tacy Klienci jak Ambasada Amerykańska w Warszawie czy kultowe marki motoryzacyjne: Ford, Jeep, Harley Davidson. Występowaliśmy też oczywiście wielokrotnie na największych branżowych festiwalach w Polsce: Piknik Country Mrągowo i Czyste Country Wolsztyn. Jako muzycy sesyjni współpracowaliśmy z amerykańskimi muzykami country występującymi w Polsce (Scott Hayley, Jeff Shiffman, Matt Campbell).

Country na imprezę zamkniętą – Oferta

W repertuarze mamy kilkadziesiąt utworów, w podziale na dowolną ilość setów. Zespół znakomicie odnajduje się w warunkach festiwalowo-plenerowych jak i klubowych oraz na imprezach firmowych. Z reguły występujemy jako zespół czteroosobowy (dwie gitary, bas i perkusja), ale istnieje możliwość rozszerzenia składu o dodatkowych muzyków grających na stylowym instrumentarium (skrzypce, banjo, honky-tonk piano, pedal steel guitar). Posiadamy własne nagłośnienie eventowe.

Polecamy się szczególnie na event i imprezy zamknięte w stylu western, zloty motocyklowy, zloty motoryzacji amerykańskiej, imprezy związane z końmi.

Zespół grający ciekawe aranżacje country

Gramy country jak nikt inny!

Zapraszamy do posłuchania wykonywanych przez nas utworów. Jest to tylko niewielka ich część, ale da Państwu obraz naszego profesjonalizmu i żywiołowości na scenie.